ana sayfa ÜRÜNLERİMİZ referanslar İletiŞİm

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

  Referanslarımız
Bizim gerçekleştirdiğimiz bazı projeler

 

Mnm İnşaat  Phaselis Konutları   Fame Residence
Park Manzara Evleri Palm City Konutları  Palm City Konutları
Ercanlar Sğk Hava Dep. Akdost Sğk Hava Dep. Özcalar Sğk Hava Dep.


Web Sitemize Hoşgeldiniz...
Referanslarımız

 Antpor 2001 yılında 2000 m2 si kapalı alan olmak üzere toplam 3500 m2 lik alanda Antalya Organize Sanayi bölgesi 1 kısımda faliyetlerine başlamış 2008 yılında daha gelişmiş bir teknolojiyle ve yeni yatırımlarla 8500 m2 si kapalı olmak üzere 13.100 m2 yer kaplayan yeni yerinde üretime devam etmeye başlamıştır.

 Üretimde kalite ve karşılıklı güven ve uyum içerisinde çalışan antpor inş. Ltd.şti. 2008 kriz ortamında dahi küçülmek yerine gerek gerek üretim kalitesi gerekse eleman kalitesinden ödün vermeden çalışmalarına devam etmiş büyüme ve gelişmesini durdurmamıştır.

 Şirketimiz müşterilerini ilerlediği yolda partneri olarak görmüş ve birlikte büyümeyi hedeflemiştir.tüm bunların yanında rekabet ortamı içerisinde sektörü yönlendirecek yenilikler için çalışmalarına devam edecektir.

 Üretimden teslimata teslimattan sonraki hizmetlere kadar müşteri odaklı çalışan şirketimiz karşılıklı bilgi alışverişini hiç kaybetmemiş bunun sonucunda partneri ile çalışmasını geliştirmiş yeni partnerler edinmeye devam etmiştir

 Şirketimiz önümüzdeki 5 yıllık kalkınma planını hazırlamış 2014 yılına kadar hedeflerini belirlemiş ve bu hedefler doğrultusunda yoluna devam etmeyi görev edinmiştir.


Antpor.com 2009/2010 All Rights Reserved By Antpor.com Designed By Batuhan Taşhan