Hakkımızda

2001 yılında 2000 m2 kapalı alan olmak üzere toplam 3500 m2 lik alanda Antalya Organize Sanayi Bölgesinde faaliyete başlayan fabrikamız, 2008 yılı itibariyle üretimine daha gelişmiş bir teknolojiyle ve yeni yatırımlarla 8500 m2 si kapalı olmak üzere toplam 13.100 m2lik yeni mekanında devam etmektedir.

İnşaat ürünleri arasında yer alan eps foamboard ve eps asmolen ile üretime başlayan firmamız kısa sürede ambalaj ve dekoratif inşaat ürünlerini de üreterek ürün çeşitliliğini gün geçtikçe arttırmıştır ve müşterilerinin talepleri doğrultusunda bu çeşitliliği halen arttırmaktadır.

Müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutan firmamız, üretimden uygulamaya müşterileriyle karşılıklı bilgi alışverişini hiç kaybetmeden müşterileriyle güvene dayanan bilgi alışverişini hiç kaybetmeden müşterileriyle güvene dayanan ilişkiler kurmayı kendine görev edinmiştir.

 

ANTPOR'DA ÜRETİM

 

ANTPOR'DA ÜRETİM

 

ANTPOR'DA ÜRETİM
Adınız ve Soyadınız
Telefon Numaranız
Email Adresiniz
Mesajınız

En önemli sermayemiz, insan kaynağımızdır...Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar.En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü gurubumuza ‘a çekmek ve istihdam etmek, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkan tanımak, işbirliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak, AnPor‘un kuşaklar boyu devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur. AntPor İş başvurusu, değerlendirme ve işe alım süreçleri için lütfen ik@antpor.com e-posta adresini kullanarak bize CV ( ÖZGEÇMİŞ) nizi e-posta yoluyla gönderiniz.

İnsan Kaynakları departmanımız uygun pozisyonlar doğrultusunda sizinle en kısa sürede irtibata geçecektir.